رفع مسئولیت

رفع مسئولیت ها

۱ . خدمات وردلند  به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های وردلند که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و وردلند هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.وردلند تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

۲ . وردلند توسعه دهنده و طراح هیچ یک از قالب و افزونه نبوده و پیرامون استفاده از آنها هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمیکند.

۳ . برخی از قالب و افزونه ها در طول زمان ممکن است دستخوش تغییرات برنامه نویسی از طرف سازنده گردند و با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران صورت می گیرد،ارائه خدمات از طرف سازنده محصول به ایران قطع گردد و یا اینکه محصول برای ادامه کارنیاز به لایسنس داشته باشد که وردلند هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

۴ . در هنگام دریافت محصول کاربر موظف است به نسخه قالب و افزونه دقت کند،چرا که وردلند در صورت عدم سازگاری قالب و افزونه ها به نسخه وردپرس کاربر هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

۵ . کاربر میپذیرد که خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از قالب و افزونه های ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه وردلند نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. وردلند هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از قابل و افزونه ها نمیپذیرد.

۶ .وردلندهیچگونه مسولیتی در قبال استفاده از هاست های میزبانی بی کیفیت مشتریان خود ندارد،مشتری باید از یک هاست با کیفیت و مناسب برای سایت های وردپرسی برای میزبان سایت خود استفاده کند،چراکه هرگونه ناسازگاری که بین وردپرس،افزونه و قالب ها با هاست به وجود بیاید بر عهده خود مشتری می باشد.

۷ .وردلند تنها قالب و افزونه ها را در صورت داشتن فایل فارسی سازی به زبان فارسی ترجمه می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه بسته نصبی ای دمو فارسی ندارد،ضمن اینکه برخی از محصولات برای راحتی کار دموسازی می شوند.

۸ . مسئولیت بررسی قالب و افزونه بر عهده خود کاربر بوده و وردلند هیچ گونه مسئولیتی پیرامون عدم سازگاری محصولات با سرویس های میزبان وب ندارد.

۹ . وردلند تنها فروشنده این قالب و افزونه هاست و استفاده از این محصولات به هرنحوی روی سایت ها به عهده صاحب دامین و سایت موردنظر بوده و وردلند هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.

۱۰ . هرگونه اطلاعاتی که پیرامون قالب و افزونه ها درج شده صرفا برای آشنایی اجمالی کاربر بوده و شما نباید به این توضیحات بسنده کنید و اطلاعات جامع تری را در سایت سازنده محصول مطالعه کنید.

۱۱ . محصولات ( قالب و افزونه های وردپرس ) وردلند تنها در وب سایت این مجموعه به آدرس https://wordland.ir و https://vip.wordland.ir به فروش می رسند و هیچ آدرس دیگری از سایت،شبکه های اجتماعی و اشخاص وابسته به این مجموعه نبوده و وردلند هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.

۱۲ .اگر ایمیل یا شماره تلفنی و مواردی از این قبیل از سایت وردلند درون قالب یا افزونه ها باشد،تنها برای حفظ قانون کپی رایت محصولات و اگر مشتریان ما به هرنحوه ی فراموش کنند که این اطلاعات را تغییر دهند و سایت این مشتریات متوجه هر ایرادی شود بر عهده خودشان خواهد بود و سایت وردلند هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.

۱۳ . در صورت ارسال اطلاعات دسترسی مربوط به هاست و پیشخوان برای بخش پشتیبانی ، کاربر موظف است بعد از بسته شدن تیکت نسبت به تغییر رمز های عبور خود اقدام نماید. وب سایت وردلند هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مشکلات احتمالی بعد از زمان بررسی نخواهد داشت.

ارتباط با وردلند

۱ .تنها راه های ارتباطی مجموعه وردلند بخش تماس با ما قرار دارند و هرگونه راه ارتباطی دیگر از طرف این مجموعه تایید نمی شود.

۲ . لینک شبکه های اجتماعی وردلند  در صفحه تماس با ما سایت ذکر شده است،غیر از لینک های ذکر شده در این صفحه هر پیوند دیگری مربوط به سایت وردلند مورد تایید ما نخواهد بود.