موکاپ مدرن اداری شیک3

بازدید: 188 بازدید

موکاپ مدرن اداری شیک3

موکاپ مدرن شیک
موکاپ  یک پیش نمایش بسیار زیبا و کاربری برای نمایش طرح های زیبای شما می باشد، شما با استفاده از این موکاپ بدون نیاز به عکاسی صنعتی و طراحی سه بعدی، و بدون نیاز به دانش طراحی و تنها با چند کلیک میتوایند طرح خود را برای مخاطبان به نمایش بگذارید. کاربرد موکاپ  را به این صورت میتوان توضیح داد که شما طراحان عزیز میتوانید طرح های لوگو، تابلو و تابلو های برجسته و تابلو چلنیوم خود را قبل از اجرا به صورت طبیعی با استفاده از این موکاپ به مخاطبان خود نمایش دهید، در جامعه امروزی که طرح ها بسیار زیبا تر شده و به زیبایی شهر کمک فراوانی میکند، با استفاده از این موکاپ میتوانید مشکلات طرح خود را برطرف کرده و مخاطب طرح شما میتواند نظرات بهتری در مورد طرح دهد.

موکاپ  کاملا لایه باز می باشد و شما میتوانید تمام قسمت ها را بصورت کامل شخصی سازی کنید، طرح خود را به سادگی جایگزین کنید و لذت ببرید، به همراه این فایل یک فایل راهنما برای راحتی کار شما وجود دارد. مارکت وردلند از شما دعوت میکند بعد از استفاده از این موکاپ طرح های خود را برای مار ارسال کنید تا در فضای مجازی با نام خودتان به اشتراک بگذارد.

این موکاپ با هزینه بسیار کم در اختیار شما قرار دارد. قطعا ارزش کارایی این موکاپ صد ها برابر مبلغ آن خواهد بود، چرا که شما در خیلی از جاها میتوانید از این موکاپ استفاده کنید.

امکانات موکاپ  :
۱ فایل PSD لایه باز قابل شخصی سازی
وضوح بسیار بالا
۱۰۰% فتوشاپ
بسیار عالی برای ارائه و معرفی طرح های تابلو و لوگوی شما
بسیار تمیز و قابل سفارشی سازی
وضوح بالا
کارکرد آسان با Smart Object
عکس های طبیعی و واقعی
سایت تخصصی آموزشی وردلند

لینک دانلود موکاپ 

مطالعه بیشتر